O Skinallure

Zapraszamy do zapoznania się z nowością w naszej ofercie 

Nici typu COG Canniula 4D  to:

-przełomowa konstrukcja igły z gładkim zakończeniem,

-zminimalizowana  utrata krwi podczas zabiegu,

-mniejszy ból,

-zmniejszone obrzęk i zasinienie skóry,

-żadnych blizn,

-szybsze gojenie skóry.

Oferowane przez nas nici typu  COG Caniula  4D są  specjalnie zaprojektowane w celu zmniejszenia utraty krwi i zminimalizowania zasinienia oraz  obrzęków. Ten rodzaj nici nie pozostawia absolutnie żadnych blizn i znacznie zmniejsza ryzyko  uszkodzenia tkanek. 

 

Nici 4D Skinallure to najnowsza propozycja firmy InnovaPharm Polska Sp. z o.o. dla gabinetów medycyny estetycznej. Produkt ten doskonale uzupełniają portfolio firmy związane z nićmi liftingującymi.

Nici PDO Cog 4D oraz Cog 6D  Skinallure jest wyjątkową nicią polidioksanową, ze specjalnie rozmieszczonymi haczykami wokół całej nici. Dzięki zwiększonej grubości  igły ( 19G oraz 18G) i  niezaostrzonej kaniuli, osiągamy bardzo widoczny efekt liftingu, przy możliwie małej ilości działań niepożądanych. Skuteczność zabiegu Nici PDO Cog 4D oraz Cog 6D  Skinallure jest tak duża, że mogą być alternatywą dla  liftingu chirurgicznego. Zabieg z wykorzystaniem nici Nici PDO Cog 4D oraz Cog 6D  Skinallure dedykowany jest przede wszystkim dla pacjentów którzy utracili jędrność skóry, oraz zmienił się u nich owal twarzy (odwrócony trójkąt). Nici Cog 6D Skinallure bardzo dobrze sprawdzają się u osób z problemem  opadających tkanek w okolicy podbródka, czego efektem jest podwójny podbródek, oraz w przypadku konieczności poprawy konturu linii policzków i żuchwy.

Zabieg z użyciem Nici PDO Cog 4D oraz Cog 6D  Skinallure jest szybki i bezpieczny. Nici są wprowadzane za pomocą kaniuli w tkankę podskórną, gdzie haczyki otwierają się, unosząc opadające tkanki i tym samym zapewniają efekt silnego liftingu. Cały zabieg trwa maksymalnie do 1 godziny, a użycie kaniul minimalizuje efekty zasinienia. Zaimplementowane w tkance podskórnej nici podtrzymują położone na nich tkanki, dzięki czemu efekt jest widoczny od razu , po dwóch tygodniach od zabiegu, rozpoczyna się proces biostymulacji skóry, wokół nici tworzą się nowe włókna kolagenu i elastyny. Zwiększa się ilość kwasu hialuronowego. Wszystko to skutkuje naturalną poprawą napięcia i jędrności skóry. Rozpad nici trwa do jednego roku, ale korzystne efekty zabiegu utrzymują się przez dwa lata.

Nici PDO Cog 4D oraz Cog 6D  Skinallure w 1 opakowanie zawierają 5 sterylnych igieł o długości 10cm

oraz nici długości 15 cm. Nici posiadają certyfikat bezpieczeństwa CE i mogą być stosowane na terenie całej Unii Europejskiej.